جراحی زیبایی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی گوشتی نوعی عمل زیبایی بینی می باشد و مشخصه این بینی ها داشتن حالت پهن و پوست ضخیم در نوک بینی می باشد.

هدف از انجام جراحی بینی گوشتی فرم دادن به بینی در راستای حفظ عملکرد طبیعی بینی و ایجاد بینی متناسب با دیگر اجزای صورت می باشد. ( جراح بینی اصفهان )


تعریف بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی هایی اطلاق می شود که دارای پوست ضخیم با غدد چربی فعالی در قسمت نوک بینی باشند به طوری که با تحت فشار قرار دادن نوک بینی شاهد ترواش مقداری چربی باشیم و بینی از لحاظ استخوان و بافت ضعیف باشد.
دلیل اینکه بیشتر بینی های گوشتی دارای سر افتاده و کوفته ای هستند چیست؟

بافت و غضروف بینی گوشتی ضعیف است و توانایی نگهداری پوست ضخیم بینی را ندارد به همین خاطر بینی اینگونه به نظر می رسد.
نحوه جراحی زیبایی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی در گذشته نتایج مطلوبی نداشته و بینی برای مدت کوتاهی زیبا به نظر می رسیده به این خاطر که روش جراحی بینی به این صورت انجام می شده که برای کوچک کردن و رفع ایراد بینی بافت و غضروف را برمی داشتند.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی به این خاطر که بافت و غضروف بینی گوشتی ضعیف است و برای داشتن نتایج مطلوب حتی در درازمدت جراحی با گرافت گذاری و تقویت بافت و استخوان ضعیف انجام خواهد شد.
نتیجه جراحی بینی گوشتی

نتیجه جراحی بینی غالبا بینی طبیعی می باشد.

تورم در این نوع بینی طولانی تر خواهد بود.
جراحی بینی گوشتی با لیزر

یکی از موضوعاتی که ذهن افراد را مشغول کرده و امروزه در سایت های پزشکی با آن روبرو می شویم جراحی بینی گوشتی با لیزر است.

باید گفت که جراحی زیبایی بینی گوشتی با لیزر صحت ندارد و بیان این موضوع بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

قابل ذکر است که علم آنقدر پیشرفت نکرده که بتوان با لیزر تغییراتی روی استخوان بینی ایجاد نمود تنها کاربرد لیزر در جراحی بینی برطرف کردن ایرادات ظاهری روی پوست بینی از قبیل برطرف کردن آکنه می باشد.